Praha Kampa
24. 01. 2021

Nominační závod na ME/MEJ 2021

Junioři jednotlivci

Kvalifikace

Name Year Rep. N. S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 L E D H Time Pena Score Total
1. NOVÁK Matyáš 2005 T.J. Sokol Kampa B 2
6
2
2
2
6
2
4
3
6
4
6
4
5
3
6
1
5
2
7
0
1
17.50
14.60
0.0
12.2
9.60
9.50
16.955
15.885
0.0
0.0
44.055
52.185
96.240  
 
2. KŘIVANEC Max 2005 T.J. Sokol Kampa B 3
4
3
4
3
6
2
3
4
4
4
6
4
4
4
4
6
4
4
6
2
1
16.10
15.40
0.0
10.4
9.60
9.40
15.830
14.760
0.0
0.0
41.530
49.960
91.490  
 
3. ČERVINKA Oliver 2006 T.J. Sokol Kampa B 2
4
4
4
4
4
4
4
2
4
4
4
4
4
3
3
2
4
4
7
4
4
16.30
15.40
0.0
8.9
9.90
9.40
15.335
14.915
0.0
0.0
41.535
48.615
90.150  
 
4. KŘIVANEC Max 2005 T.J. Sokol Kampa B 2
4
4
6
4
5
2
5
4
8
5
5
4
4
4
4
4
4
4
5
0
2
16.30
14.80
0.0
9.7
9.00
9.40
15.735
14.610
0.0
0.0
41.035
48.510
89.545  
 
5. KUBÍK Lukáš 2007 T.J. Sokol Kampa B 4
5
3
5
4
6
2
6
5
6
4
6
4
7
4
6
4
6
4
6
1
2
16.10
13.90
0.0
11.6
9.50
9.40
15.090
13.855
0.0
0.0
40.690
48.755
89.445  
 
6. ČERVINKA Oliver 2006 T.J. Sokol Kampa B 2
4
4
4
4
5
4
4
3
4
4
4
4
5
4
3
3
5
4
8
4
3
16.00
15.10
0.0
8.9
9.50
9.50
15.300
14.935
0.0
0.0
40.800
48.435
89.235  
 
7. KŘIVANEC Max 2005 T.J. Sokol Kampa B 4
5
3
6
4
6
3
4
4
4
4
6
6
4
5
4
7
4
8
5
1
20
15.10
13.20
0.0
10.4
9.20
9.40
15.640
14.780
0.0
0.0
39.940
47.780
87.720  
 
8. HETEŠ Daniel 2006 TJ Aero Odolena Voda B 3
5
4
3
4
4
5
4
6
7
4
6
5
8
6
6
4
6
4
8
2
3
15.30
14.00
0.0
8.2
9.10
9.30
15.385
15.675
0.0
0.0
39.785
47.175
86.960  
 
9. POVÝŠIL Radek 2004 Trampolíny Liberec B 5
6
6
4
5
4
4
4
4
4
5
5
6
6
2
8
4
7
6
8
0
0
15.30
14.40
0.0
9.2
9.40
9.30
14.690
14.250
0.0
0.0
39.390
47.150
86.540  
 
10. POVÝŠIL Radek 2004 Trampolíny Liberec B 4
6
4
6
4
6
5
4
6
4
4
6
4
4
4
7
6
6
9
8
0
0
15.00
14.30
0.0
9.2
9.40
9.00
14.525
14.335
0.0
0.0
38.925
46.835
85.760  
 
11. POVÝŠIL Radek 2004 Trampolíny Liberec B 4
6
4
6
4
6
4
7
5
5
5
7
6
4
4
6
4
6
6
7
0
0
15.40
14.00
0.0
9.0
9.50
8.70
14.375
14.275
0.0
0.0
39.275
45.975
85.250  
 
12. KUBÍK Lukáš 2007 T.J. Sokol Kampa B 4
5
4
6
4
6
2
7
6
8
6
7
4
6
4
6
4
7
4
9
2
20
15.60
11.30
0.0
11.1
9.50
8.90
14.740
13.755
0.0
0.0
39.840
45.055
84.895  
 
13. PATRMAN Filip 2007 Trampolíny Liberec B 4
5
4
7
4
5
4
4
2
5
2
8
6
8
4
6
4
6
5
8
1
4
16.00
13.40
0.0
9.1
9.30
9.50
13.640
13.910
0.0
0.0
38.940
45.910
84.850  
 
14. HETEŠ Daniel 2006 TJ Aero Odolena Voda B 4
4
3
4
5
4
4
5
5
6
4
6
7
8
6
8
8
6
 
10
 
1
13.40
13.80
0.0
8.1
8.10
8.80
13.905
15.085
0.0
0.0
35.405
45.785
81.190  
 
15. PATRMAN Filip 2007 Trampolíny Liberec B 4
4
9
6
8
5
8
5
9
7
6
8
7
8
4
6
6
7
6
8
1
2
13.20
13.40
0.0
9.1
8.80
9.00
11.765
13.560
0.0
0.0
33.765
45.060
78.825  
 
16. ČERVINKA Oliver 2006 T.J. Sokol Kampa B 2
4
4
5
4
4
4
4
4
4
4
4
5
4
 
3
 
4
 
7
 
2
11.30
15.50
0.0
8.9
6.70
9.00
10.595
14.905
0.0
0.0
28.595
48.305
76.900  
 
17. HETEŠ Daniel 2006 TJ Aero Odolena Voda B 4
6
3
6
4
6
4
5
6
4
6
4
8
6
 
6
 
4
 
6
 
0
10.50
14.70
0.0
8.9
6.10
9.20
10.880
15.105
0.0
0.0
27.480
47.905
75.385  
 
18. NOVÁK Matyáš 2005 T.J. Sokol Kampa B 1
4
1
2
0
4
2
4
1
6
4
 
4
 
3
 
3
 
3
 
3
 
17.50
8.00
0.0
6.0
9.20
4.60
16.940
8.240
0.0
0.0
43.640
26.840
70.480  
 
19. NOVÁK Matyáš 2005 T.J. Sokol Kampa B 2
4
1
8
2
6
2
6
2
 
4
 
2
 
2
 
1
 
4
 
20
 
15.80
5.60
0.0
4.7
9.10
3.70
16.720
6.415
0.0
0.0
41.620
20.415
62.035  
 
20. PATRMAN Filip 2007 Trampolíny Liberec B 4
5
2
6
3
 
4
 
6
 
3
 
6
 
4
 
6
 
5
 
2
 
15.50
2.90
0.0
2.3
9.00
1.80
14.090
2.705
0.0
0.0
38.590
9.705
48.295  
 
21. KUBÍK Lukáš 2007 T.J. Sokol Kampa B 4
6
 
6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1.60
2.80
0.0
2.2
1.00
1.70
1.540
3.040
0.0
0.0
4.140
9.740
13.880  
 
  T. Representing Contestants Total
1. T3 T.J. Sokol Kampa KŘIVANEC Max, KŘIVANEC Max, KŘIVANEC Max 181.035
2. T1 T.J. Sokol Kampa ČERVINKA Oliver , ČERVINKA Oliver, ČERVINKA Oliver 179.385
3. T4 T.J. Sokol Kampa KUBÍK Lukáš, KUBÍK Lukáš, KUBÍK Lukáš 174.340
4. T6 Trampolíny Liberec POVÝŠIL Radek, POVÝŠIL Radek, POVÝŠIL Radek 172.650
5. T5 TJ Aero Odolena Voda HETEŠ Daniel, HETEŠ Daniel, HETEŠ Daniel 170.270
6. T7 Trampolíny Liberec PATRMAN Filip, PATRMAN Filip, PATRMAN Filip 168.500
7. T2 T.J. Sokol Kampa NOVÁK Matyáš, NOVÁK Matyáš, NOVÁK Matyáš 166.720

Junioři synchronní dvojice

Kvalifikace

Name Year Rep. N. S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 L E D H Syn Pena Score Total
1. KŘIVANEC Max
KUBÍK Lukáš
2007
2005
T.J. Sokol Kampa
T.J. Sokol Kampa
B 2
3
1.75
2.5
1.75
2.75
2
2.25
2.5
2.25
2
2.75
2.5
2.25
2
2.75
1.5
2.75
3
2.5
0.5
0.5
7.85
7.38
0.0
9.7
9.25
9.20
18.70
18.58
0.0
0.0
35.800
44.860
80.660  
 
2. NOVÁK Matyáš
ČERVINKA Oliver
2005
2006
T.J. Sokol Kampa
T.J. Sokol Kampa
B 1
2
1
2.5
1.25
2.5
2
3.25
1.5
2.75
1.75
2
1.75
3
1.75
2.5
1.25
2.5
1.75
3.25
2.25
1
8.28
7.28
0.0
8.7
9.65
9.00
18.90
18.30
0.0
0.0
36.830
43.280
80.110  
 
3. KŘIVANEC Max
KUBÍK Lukáš
2007
2005
T.J. Sokol Kampa
T.J. Sokol Kampa
B 2
2.25
1.5
2
1.75
2.75
1.75
2
2.25
2.5
2
2.5
2.25
2.5
2
2.25
1.75
2.5
1.75
2.5
0.25
0.75
8.07
7.55
0.0
9.7
9.60
9.50
18.66
16.94
0.0
0.0
36.330
43.690
80.020  
 
4. KŘIVANEC Max
KUBÍK Lukáš
2007
2005
T.J. Sokol Kampa
T.J. Sokol Kampa
B 2
2.25
1.5
2
1.75
2.25
1.25
2.25
2
2.75
1.75
2.75
2
2
2
2.25
1.5
3.25
1.75
2.5
0.5
1.5
8.20
7.42
0.0
9.7
9.70
9.25
17.90
17.54
0.0
0.0
35.800
43.910
79.710  
 
5. NOVÁK Matyáš
ČERVINKA Oliver
2005
2006
T.J. Sokol Kampa
T.J. Sokol Kampa
B 1
2
1.5
2
1.5
2.25
1.75
2.25
1.75
2.25
2
2.75
2.75
2.75
2.75
2.75
1.75
2.5
2.5
3
1.5
1.5
7.92
7.40
0.0
8.7
9.50
9.35
17.62
18.40
0.0
0.0
35.040
43.850
78.890  
 
6. NOVÁK Matyáš
ČERVINKA Oliver
2005
2006
T.J. Sokol Kampa
T.J. Sokol Kampa
B 0.75
2
1.5
3
2
2.5
2
1.75
1.5
2
2.25
1.75
2.25
2.5
1.75
2
1.25
 
1.75
 
0.5
 
8.25
6.25
0.0
6.9
9.50
7.65
18.30
14.24
0.0
0.0
36.050
35.040
71.090  
 
  T. Representing Contestants Total
1. T41 T.J. Sokol Kampa / T.J. Sokol Kampa Křivanec / Kubík, Křivanec / Kubík, Křivanec / Kubík 160.900
2. T42 T.J. Sokol Kampa / T.J. Sokol Kampa Novák / Červinka, Novák / Červinka, Novák / Červinka 160.010

Juniorky jednotlivkyně

Kvalifikace

Name Year Rep. N. S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 L E D H Time Pena Score Total
1. JUŘÍČKOVÁ Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm B 1
3
1
3
0
2
2
3
2
3
2
4
4
4
3
6
2
4
4
5
2
0
17.70
16.30
0.0
9.0
9.40
9.60
14.155
13.665
0.0
0.0
41.255
48.565
89.820  
 
2. JUŘÍČKOVÁ Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm B 1
3
2
2
0
3
2
2
3
4
4
6
4
4
4
4
2
4
3
4
2
0
17.30
16.40
0.0
9.1
9.20
9.00
14.065
13.965
0.0
0.0
40.565
48.465
89.030  
 
3. JUŘÍČKOVÁ Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm B 1
4
2
4
0
2
2
2
3
2
2
4
4
4
3
4
3
4
6
8
2
0
17.20
16.20
0.0
9.1
9.20
9.30
14.165
13.790
0.0
0.0
40.565
48.390
88.955  
 
4. HRUDOVÁ Aneta 2005 Trampolíny Liberec B 3
5
3
3
4
5
2
4
2
5
2
6
4
5
2
5
2
4
4
4
3
0
16.90
15.40
0.0
9.1
9.60
9.20
14.505
13.750
0.0
0.0
41.005
47.450
88.455  
 
5. HRUDOVÁ Aneta 2005 Trampolíny Liberec B 4
5
4
2
6
4
4
4
4
4
2
6
6
5
5
5
5
4
4
4
0
0
15.60
15.70
0.0
9.1
9.10
9.60
14.030
13.920
0.0
0.0
38.730
48.320
87.050  
 
6. HRUDOVÁ Aneta 2005 Trampolíny Liberec B 3
5
2
7
3
6
3
5
4
4
3
6
6
5
2
6
3
5
4
5
0
1
16.70
14.50
0.0
9.1
9.20
9.30
14.350
13.710
0.0
0.0
40.250
46.610
86.860  
 
7. TYLEROVÁ Anna 2004 T.J. Sokol Kampa B 2
3
2
3
2
4
1
3
3
6
3
7
4
 
1
 
2
 
4
 
0
 
17.60
9.40
0.0
5.9
8.90
5.40
14.800
8.520
0.0
0.0
41.300
29.220
70.520  
 
8. TYLEROVÁ Anna 2004 T.J. Sokol Kampa B 4
3
2
4
4
4
3
5
3
6
2
 
4
 
2
 
2
 
3
 
2
 
16.90
7.80
0.0
5.2
8.80
4.30
14.420
7.260
0.0
0.0
40.120
24.560
64.680  
 
9. TYLEROVÁ Anna 2004 T.J. Sokol Kampa B 2
2
2
3
3
6
3
 
6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
8.40
4.90
0.0
3.4
4.50
2.80
7.355
4.310
0.0
0.0
20.255
15.410
35.665  
 
  T. Representing Contestants Total
1. T12 TJ Rožnov pod Radhoštěm JUŘÍČKOVÁ Michaela, JUŘÍČKOVÁ Michaela, JUŘÍČKOVÁ Michaela 178.850
2. T13 Trampolíny Liberec HRUDOVÁ Aneta, HRUDOVÁ Aneta, HRUDOVÁ Aneta 177.025
3. T11 T.J. Sokol Kampa TYLEROVÁ Anna, TYLEROVÁ Anna, TYLEROVÁ Anna 135.200

Juniorky synchronní dvojice

Kvalifikace

Name Year Rep. N. S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 L E D H Syn Pena Score Total
1. HRUDOVÁ Aneta
TYLEROVÁ Anna
2005
2004
Trampolíny Liberec
T.J. Sokol Kampa
B 1.75
1.75
1.25
1.75
1.5
2.25
1.75
1.75
2.25
2.75
1.75
3
2.5
3.25
1
2.5
1.25
2
2
2.5
0.5
0.75
8.25
7.58
0.0
8.0
9.25
9.30
18.22
18.62
0.0
0.0
35.720
43.500
79.220  
 
2. HRUDOVÁ Aneta
TYLLEROVÁ Anna
2005
2004
Trampolíny Liberec
T.J. Sokol Kampa - TRA
B 2
2
1.75
2
2.25
2.75
1.75
2.25
1.75
1.75
1
2.75
2.5
2.5
1.25
2.5
1.5
2.25
2
2.5
0.25
0.25
8.20
7.65
0.0
8.0
9.30
9.40
17.32
18.20
0.0
0.0
34.820
43.250
78.070  
 
3. HRUDOVÁ Aneta
TYLEROVÁ Anna
2005
2004
Trampolíny Liberec
T.J. Sokol Kampa
B 2
2
1.5
1.5
2
2.25
2.5
2.25
 
2
 
2.75
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3.20
4.72
0.0
5.1
3.65
5.70
7.18
11.26
0.0
0.0
14.030
26.780
40.810  
 
  T. Representing Contestants Total
1. T31 Trampolíny Liberec / T.J. Sokol Kampa - TRA Hrudová / Tyllerová, Hrudová / Tylerová, Hrudová / Tylerová 157.290

Muži jednotlivci

Kvalifikace

Name Year Rep. N. S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 L E D H Time Pena Score Total
1. SÜLT Adam 1994 T.J. Sokol Kampa A 1
4
0
2
1
7
1
4
3
6
2
6
6
6
2
6
4
5
4
7
0
0
17.60
14.70
5.2
13.1
9.70
8.80
16.810
15.650
0.0
0.0
49.310
52.250
101.560  
 
2. SÜLT Adam 1994 T.J. Sokol Kampa A 1
4
0
3
1
 
3
 
3
 
2
 
4
 
2
 
3
 
4
 
0
 
17.70
3.30
5.2
2.5
9.40
1.80
16.735
3.445
0.0
0.0
49.035
11.045
60.080  
 
3. SÜLT Adam 1994 T.J. Sokol Kampa A 1
5
0
6
0
 
0
 
2
 
2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
11.50
2.90
0.0
2.5
5.70
1.80
10.435
3.410
0.0
0.0
27.635
10.610
38.245  
 
  T. Representing Contestants Total
1. T21 T.J. Sokol Kampa SÜLT Adam, SÜLT Adam, SÜLT Adam 161.640