Dolní Bečva
18. 06. 2022

Mistrovství České republiky

Juniorky jednotlivkyně

Finále

Name Year Rep. N. S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 L E D H Time Pena Score Total
1. JUŘÍČKOVÁ Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm 2 2 3 2 2 3 4 2 2 4 0 17.40 8.5 9.60 15.105 0.0 50.610 50.610  
2. ŽIROVNICKÁ Adéla 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA 5 6 5 8 4 4 4 5 5 4 0 15.00 8.9 9.50 13.950 0.0 47.350 47.350  
3. JUŘÍČKOVÁ Lucie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm 2 2 4 4 4 4 4 2 4 5 0 16.50 5.7 9.60 13.450 0.0 45.250 45.250  
4. KUBELKOVÁ Dominika 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA 6 4 6 6 4 2 6 6 6 6 2 14.60 7.1 9.50 13.475 0.0 44.680 44.680  
5. LOSKOTOVÁ Zora 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA 7 4 7 8 6 6 6 6 6 8 3 13.30 8.3 9.20 13.580 0.0 44.380 44.380  
6. SKŘIVÁNKOVÁ Anna 2008 Trampolíny Liberec 6 4 6 6 9 8 6 6 6 10 0 13.30 7.4 9.10 13.590 0.0 43.390 43.390  
7. RYTÍŘOVÁ Ema 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA 7 4 6 8 6 6 7 6 8 8 0 13.40 7.5 9.20 12.665 0.0 42.770 42.770  
8. OPALECKÁ Jolana 2009 Trampolíny Liberec 8 6 5 6 6 8 7 4 8 9 0 13.30 6.2 9.00 13.565 0.0 42.060 42.060  

Kvalifikace

Name Year Rep. N. S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 L E D H Time Pena Score Total
1. JUŘÍČKOVÁ Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm B 0
2
2
4
0
2
2
2
2
2
1
3
4
4
2
1
4
1
4
2
1
0
17.80
17.70
0.0
8.5
9.20
9.80
15.260
15.245
0.0
0.0
42.260
51.240
93.500  
 
2. ŽIROVNICKÁ Adéla 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA B 4
4
5
6
4
6
4
6
2
4
2
4
4
5
0
9
3
6
4
4
0
0
16.80
14.60
0.0
8.6
9.70
9.20
14.245
13.750
0.0
0.0
40.740
46.150
86.890  
 
3. OPALECKÁ Jolana 2009 Trampolíny Liberec B 6
8
4
5
4
4
4
4
4
4
4
4
6
6
2
2
4
6
6
8
0
0
15.60
14.90
0.0
6.2
9.30
9.60
13.675
14.050
0.0
0.0
38.580
44.750
83.330  
 
4. LOSKOTOVÁ Zora 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA B 5
6
4
4
3
6
5
8
4
6
4
5
5
6
4
6
4
6
8
8
0
2
15.40
13.70
0.0
8.3
9.20
9.00
13.830
13.330
0.0
0.0
38.430
44.330
82.760  
 
5. JUŘÍČKOVÁ Lucie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm B 2
2
4
4
4
4
5
4
4
4
4
4
5
4
6
2
4
4
6
5
3
0
15.30
16.30
0.0
5.7
9.20
9.40
13.195
13.195
0.0
0.0
37.700
44.590
82.290  
 
6. KUBELKOVÁ Dominika 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA B 6
6
4
4
4
6
4
7
4
6
5
6
6
6
4
4
6
7
6
6
2
4
14.90
13.80
0.0
7.1
9.70
9.20
13.225
13.205
0.0
0.0
37.830
43.300
81.130  
 
7. RYTÍŘOVÁ Ema 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA B 6
6
4
4
4
8
6
9
6
7
4
5
7
7
4
6
6
8
6
10
4
4
14.30
12.60
0.0
8.0
9.30
9.10
12.705
12.815
0.0
0.0
36.300
42.520
78.820  
 
8. SKŘIVÁNKOVÁ Anna 2008 Trampolíny Liberec B 8
9
4
6
6
8
6
7
6
8
4
10
6
10
4
8
5
8
8
10
0
3
14.30
11.30
0.0
7.4
9.60
9.50
13.465
13.075
0.0
0.0
37.360
41.280
78.640  
 
9. NEMĚČKOVÁ Johana 2007 Trampolíny Litoměřice B 8
8
6
6
8
9
7
10
8
10
6
8
8
9
8
10
6
10
8
10
4
20
12.30
9.00
0.0
6.4
9.30
9.60
13.190
13.105
0.0
0.0
34.790
38.110
72.900  
 
10. WIESEROVÁ Julie 2008 Trampolíny Liberec B 6
7
4
6
4
6
4
6
6
6
6
 
6
 
3
 
6
 
6
 
0
 
14.90
6.90
0.0
4.1
9.30
4.10
13.935
6.985
0.0
0.0
38.140
22.090
60.230  
 
11. HOUŠKOVÁ Lola 2009 Trampolíny Liberec B 8
8
8
8
6
8
6
8
8
8
4
8
 
8
 
8
 
7
 
 
 
 
8.00
10.90
0.0
5.0
5.70
8.10
8.070
12.135
0.0
0.0
21.770
36.130
57.900  
 

Junioři jednotlivci

Finále

Name Year Rep. N. S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 L E D H Time Pena Score Total
1. KUBÍK Lukáš 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA 4 6 4 4 6 4 5 5 5 6 4 14.70 12.4 9.30 16.235 0.0 52.630 52.630  
2. HETEŠ Daniel 2006 TJ Aero Odolena Voda 6 2 6 4 6 5 5 6 4 6 0 15.00 10.7 9.20 16.275 0.0 51.170 51.170  
3. CIRKVA David 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA 6 5 6 7 6 6 8 8 8 8 2 13.00 8.0 9.30 13.780 0.0 44.080 44.080  
4. NOSEK Martin 2006 Trampolíny Liberec 8 6 8 6 6 9 8 6 6 9 6 12.20 8.3 9.00 14.460 0.0 43.960 43.960  

Kvalifikace

Name Year Rep. N. S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 L E D H Time Pena Score Total
1. KUBÍK Lukáš 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA B 2
4
8
5
6
6
6
8
5
6
3
4
4
4
5
6
5
5
6
6
5
20
14.50
12.60
0.0
12.2
9.10
9.20
16.845
16.400
0.0
0.0
40.450
50.400
90.850  
 
2. HETEŠ Daniel 2006 TJ Aero Odolena Voda B 4
6
1
4
2
6
3
6
3
8
3
9
4
8
3
8
5
8
8
10
4
0
16.00
12.70
0.0
10.3
9.10
8.60
16.220
15.855
0.0
0.0
41.320
47.450
88.770  
 
3. NOSEK Martin 2006 Trampolíny Liberec B 7
8
4
6
6
8
5
8
4
8
2
8
7
7
6
5
4
6
6
8
2
3
14.70
12.50
0.0
8.3
9.30
9.60
14.385
14.515
0.0
0.0
38.380
44.920
83.300  
 
4. CIRKVA David 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA B 5
8
4
6
4
7
5
10
8
8
6
6
6
7
6
6
7
7
7
10
2
4
14.00
12.10
0.0
8.0
9.60
9.40
13.870
13.400
0.0
0.0
37.470
42.900
80.370  
 
5. ZVALENÝ Vít 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm B 7
6
6
8
6
8
6
5
6
6
6
8
6
7
5
6
6
6
7
6
0
2
13.90
13.20
0.0
8.1
9.40
9.60
12.845
12.735
0.0
0.0
36.150
43.630
79.780  
 
6. MRÁZ Matouš 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA B 4
1
4
2
3
5
2
 
5
 
6
 
10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
10.60
5.20
0.0
2.4
6.10
2.80
11.375
4.985
2.0
0.0
26.070
15.390
41.460  
 

Ženy jednotlivkyně

Finále

Name Year Rep. N. S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 L E D H Time Pena Score Total
1. LICHTÁGOVÁ Denisa 1999 T.J. Sokol Kampa - TRA 4 5 4 6 4 4 3 4 4 5 0 15.70 9.4 9.30 14.735 0.0 49.130 49.130  
2. HRUDOVÁ Aneta 2005 Trampolíny Liberec 6 4 6 8 8 4 4 6 6 6 2 14.00 10.4 9.10 13.880 0.0 47.380 47.380  
3. MILEROVÁ Klára 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA 5 6 6 6 4 4 6 6 6 6 0 14.50 8.5 9.60 14.085 0.0 46.690 46.690  
4. JUŘÍČKOVÁ Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm 4 4 5 7 6 6 4         10.40 8.6 6.20 10.650 0.0 35.850 35.850  

Kvalifikace

Name Year Rep. N. S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 L E D H Time Pena Score Total
1. JUŘÍČKOVÁ Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm A 4
4
4
4
4
4
6
4
5
4
5
4
4
4
2
2
4
3
4
4
2
0
15.60
16.30
11.3
11.3
9.30
9.50
15.315
15.425
0.0
0.0
51.520
52.530
52.530  
 
2. HRUDOVÁ Aneta 2005 Trampolíny Liberec A 6
6
4
4
6
7
4
4
6
6
3
2
4
4
4
4
4
6
8
8
2
0
14.90
14.90
10.4
10.4
9.60
9.00
14.400
14.155
0.0
0.0
49.300
48.450
49.300  
 
3. LICHTÁGOVÁ Denisa 1999 T.J. Sokol Kampa - TRA A 4
4
6
6
4
4
6
6
4
4
6
4
4
2
5
4
4
4
8
6
2
2
14.70
15.40
9.4
9.4
9.30
9.10
14.670
14.880
0.0
0.0
48.070
48.780
48.780  
 
4. MILEROVÁ Klára 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA A 4
3
6
4
6
5
6
6
6
3
8
5
7
8
7
6
6
6
6
6
0
0
13.80
14.80
8.5
8.5
9.50
9.50
14.050
13.990
0.0
0.0
45.850
46.790
46.790  
 
5. KORBELOVÁ Šárka 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA A 2
2
4
4
4
5
4
4
3
6
2
4
4
4
4
6
6
6
6
6
2
0
15.90
15.30
5.7
5.8
9.70
9.30
13.920
13.510
0.0
0.0
45.220
43.910
45.220  
 
6. LOSKOTOVÁ Zora 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA A 7
7
4
4
6
6
 
7
 
4
 
4
 
4
 
6
 
6
 
9
 
3
4.30
14.00
2.9
8.3
2.60
8.90
4.100
13.325
0.0
0.0
13.900
44.520
44.520  
 
KOČÍ Gabriela 2005 Trampolíny Litoměřice A  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 





DNS
DNS
0.000  
 
TYLLEROVÁ Anna 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA A  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 





DNS
DNS
0.000  
 

Muži jednotlivci

Finále

Name Year Rep. N. S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 L E D H Time Pena Score Total
1. KUBÍK Lukáš 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA 4 4 5 4 4 6 6 4 4 5 5 14.90 12.6 9.40 16.310 0.0 53.210 53.210  
2. VĚCHET Pavel 2002 Trampolíny Liberec 6 6 6 6 6 6 4 8 8 8 1 13.50 13.8 9.00 16.070 0.0 52.370 52.370  
3. HOPFGARTNER George 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA 5 4 4 4 5 6 6 6 6 6 1 14.70 12.3 9.40 15.740 0.0 52.140 52.140  
4. NOVÁK Matyáš 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA 4 4 6 4 6 4 8 6 4 6 2 14.60 12.4 8.90 15.950 0.0 51.850 51.850  
5. FENCL Filip 1999 T.J. Sokol Kampa - TRA 6 4 6 6 6 6 4 6 4 6 0 14.60 10.0 9.60 15.255 0.0 49.460 49.460  
6. POVÝŠIL Radek 2004 Trampolíny Liberec 6 6 6 7 7 4 4 6 6 8 6 13.40 11.2 9.80 14.430 0.0 48.830 48.830  
7. MRÁZ Matouš 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA 2 3 6 6 6 8 6 7 7 8 4 13.70 10.1 9.20 15.270 0.0 48.270 48.270  
8. SÜLT Adam 1994 T.J. Sokol Kampa - TRA 6 4 8 5 6 8           8.30 8.8 5.50 9.570 0.2 31.970 31.970  

Kvalifikace

Name Year Rep. N. S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 L E D H Time Pena Score Total
1. NOVÁK Matyáš 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA A 4
4
2
2
4
4
2
2
4
5
4
4
4
4
4
5
4
4
6
5
0
4
16.20
15.70
12.4
12.4
9.50
9.20
16.205
16.365
0.0
0.0
54.300
53.660
54.300  
 
2. HOPFGARTNER George 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA A 4
 
4
 
4
 
5
 
6
 
6
 
8
 
6
 
5
 
6
 
4
 
14.20
13.7
9.10
15.665
0.0
52.660
52.660  
 
3. SÜLT Adam 1994 T.J. Sokol Kampa - TRA A 6
6
6
6
8
8
5
 
6
 
6
 
8
 
6
 
8
 
8
 
2
 
13.10
4.00
14.2
4.9
9.40
2.70
15.520
5.005
0.0
0.0
52.220
16.610
52.220  
 
4. VĚCHET Pavel 2002 Trampolíny Liberec A 6
6
4
6
6
 
6
 
6
 
4
 
6
 
8
 
6
 
7
 
1
 
14.00
2.80
12.7
3.2
9.50
2.00
15.870
3.425
0.0
0.0
52.070
11.430
52.070  
 
5. KUBÍK Lukáš 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA A 6
7
4
10
5
8
4
6
6
6
8
6
6
7
6
8
8
10
7
10
3
6
13.70
11.60
12.2
11.7
8.40
9.00
15.730
15.030
0.0
0.0
50.030
47.330
50.030  
 
6. POVÝŠIL Radek 2004 Trampolíny Liberec A 7
7
6
5
6
7
7
6
6
8
8
4
7
4
7
8
9
8
 
8
 
2
11.70
13.30
9.8
11.2
8.30
9.60
12.920
14.200
0.0
0.0
42.720
48.300
48.300  
 
7. FENCL Filip 1999 T.J. Sokol Kampa - TRA A 7
6
 
4
 
4
 
4
 
8
 
6
 
9
 
7
 
4
 
8
 
1
1.30
13.90
1.7
10.0
1.00
9.30
1.585
14.940
0.0
0.0
5.580
48.140
48.140  
 
8. MRÁZ Matouš 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA A 2
2
4
4
6
6
6
6
8
6
6
6
 
6
 
7
 
6
 
7
 
6
8.80
13.80
5.7
9.5
5.00
9.00
9.410
15.150
0.0
0.0
28.910
47.450
47.450  
 
9. KŘIVANEC Max 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA A 4
6
9
4
 
4
 
8
 
8
 
7
 
6
 
7
 
8
 
8
 
5
2.70
12.90
2.7
9.6
2.00
9.20
3.380
15.235
0.0
0.0
10.780
46.940
46.940  
 
10. ŠENKÝŘ Adam 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA A 6
5
4
4
4
6
4
5
6
6
6
8
6
6
4
4
 
6
 
6
 
4
12.00
14.00
6.9
8.7
7.30
9.00
12.120
14.930
0.0
0.0
38.320
46.630
46.630  
 
11. NOSEK Martin 2006 Trampolíny Liberec A 8
6
6
6
8
 
8
 
6
 
8
 
8
 
8
 
8
 
 
 
 
 
11.20
2.80
6.9
1.8
8.30
1.90
12.840
2.940
0.0
0.0
39.240
9.440
39.240  
 
12. HETEŠ Daniel 2006 TJ Aero Odolena Voda A 6
6
 
3
 
6
 
8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1.40
5.70
1.5
4.0
0.90
3.50
1.735
6.600
0.0
0.0
5.540
19.800
19.800  
 

Juniorky synchronní dvojice

Finále

Name Year Rep. N. S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 L E D H Syn Pena Score Total
1. JUŘÍČKOVÁ Lucie
JUŘÍČKOVÁ Michaela
2009
2006
TJ Rožnov pod Radhoštěm
TJ Rožnov pod Radhoštěm
0.5 1 2 1.5 2 2 2.5 1 2 1.5 0 8.40 5.7 9.40 17.94 0.0 41.440 41.440  
2. LOSKOTOVÁ Zora
ŽIROVNICKÁ Adéla
2007
2008
T.J. Sokol Kampa - TRA
T.J. Sokol Kampa - TRA
3 2.5 3 3.5 2 3 2.5 3 3 4 1.5 6.90 8.3 9.25 16.44 0.0 40.890 40.890  
3. KUBELKOVÁ Dominika
RYTÍŘOVÁ Ema
2009
2008
T.J. Sokol Kampa - TRA
T.J. Sokol Kampa - TRA
3 2.5 3 3 3 2.5 3 2.5 3.5 3.5 1 6.95 6.3 9.40 16.68 0.0 39.330 39.330  
4. SKŘIVÁNKOVÁ Anna
WIESEROVÁ Julie
2008
2008
Trampolíny Liberec
Trampolíny Liberec
3 2.5 3                 2.15 2.2 2.80 4.52 0.0 11.670 11.670  

Kvalifikace

Name Year Rep. N. S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 L E D H Syn Pena Score Total
1. JUŘÍČKOVÁ Lucie
JUŘÍČKOVÁ Michaela
2009
2006
TJ Rožnov pod Radhoštěm
TJ Rožnov pod Radhoštěm
B 1
0.5
1.5
1.5
2.5
2
2
2
1
3.5
1.5
3
2
3
1.5
1
2
2.5
2.5
2.5
5.5
0
7.70
7.85
0.0
5.7
9.40
9.45
18.14
16.10
0.0
0.0
35.240
39.100
74.340  
 
2. LOSKOTOVÁ Zora
ŽIROVNICKÁ Adéla
2007
2008
T.J. Sokol Kampa - TRA
T.J. Sokol Kampa - TRA
B 3
2.5
2
3.5
1.5
3
2.5
4
3
3
2.5
1.5
2.5
3
1.5
3.5
2.5
3
3.5
4.5
1
1
7.45
6.75
0.0
8.3
9.35
8.85
16.90
13.92
0.0
0.0
33.700
37.820
71.520  
 
3. KUBELKOVÁ Dominika
RYTÍŘOVÁ Ema
2009
2008
T.J. Sokol Kampa - TRA
T.J. Sokol Kampa - TRA
B 3
2.5
2
2.5
3
3
3
2.5
2.5
3
2.5
3
3
3
2
2.5
3
 
3
 
1
 
7.20
5.80
0.0
4.8
9.20
7.70
17.24
14.86
0.0
0.0
33.640
33.160
66.800  
 
4. SKŘIVÁNKOVÁ Anna
WIESEROVÁ Julie
2008
2008
Trampolíny Liberec
Trampolíny Liberec
B 3.5
3.5
2.5
2.5
 
3.5
 
3.5
 
2.5
 
2.5
 
3.5
 
2
 
3
 
4
 
0.5
1.40
6.90
0.0
6.4
1.80
9.40
3.14
18.36
0.0
0.0
6.340
41.060
47.400  
 
5. HOUŠKOVÁ Lola
OPALECKÁ Jolana
2009
2009
Trampolíny Liberec
Trampolíny Liberec
B 3
3.5
3
3
4
4
4
 
3.5
 
3
 
4
 
2
 
2.5
 
4
 
0.5
 
6.65
1.95
0.0
2.1
9.20
2.70
17.52
5.12
0.0
0.0
33.370
11.870
45.240  
 

Junioři synchronní dvojice - Mimo soutěž

Finále

Name Year Rep. N. S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 L E D H Syn Pena Score Total
1. MRÁZ Matouš
HETEŠ Daniel
2006
2006
T.J. Sokol Kampa - TRA
TJ Aero Odolena Voda
2.5 3                   1.45 3.4 1.90 3.50 0.0 10.250 10.250  

Kvalifikace

Name Year Rep. N. S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 L E D H Syn Pena Score Total
1. MRÁZ Matouš
HETEŠ Daniel
2006
2006
T.J. Sokol Kampa - TRA
TJ Aero Odolena Voda
B 2.5
3
2.5
3.5
 
3.5
 
3.5
 
3
 
2.5
 
3.5
 
 
 
 
 
 
 
 
1.50
4.75
0.0
6.6
1.90
6.75
3.62
10.74
0.0
0.0
7.020
28.840
35.860  
 

Ženy synchronní dvojice

Kvalifikace

Name Year Rep. N. S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 L E D H Syn Pena Score Total
TYLLEROVÁ Anna
HRUDOVÁ Aneta
2004
2005
T.J. Sokol Kampa - TRA
Trampolíny Liberec
A  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 





DNS
DNS
0.000  
 

Muži synchronní dvojice

Finále

Name Year Rep. N. S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 L E D H Syn Pena Score Total
1. NOVÁK Matyáš
SÜLT Adam
2005
1994
T.J. Sokol Kampa - TRA
T.J. Sokol Kampa - TRA
3 2 2.5 2.5 2.5 1.5 2 2.5 3 3 0.5 7.50 11.6 9.30 18.46 0.0 46.860 46.860  
2. NOSEK Martin
POVÝŠIL Radek
2006
2004
Trampolíny Liberec
Trampolíny Liberec
3 2.5 3.5 3.5 3 3.5 3         4.80 5.7 6.40 12.36 0.0 29.260 29.260  
3. MRÁZ Matouš
HETEŠ Daniel
2006
2006
T.J. Sokol Kampa - TRA
TJ Aero Odolena Voda
2.5 3 2.5 3               2.90 4.6 3.65 7.02 0.0 18.170 18.170  
4. FENCL Filip
HOPFGARTNER George
1999
2002
T.J. Sokol Kampa - TRA
T.J. Sokol Kampa - TRA
3 2 2 1.5               3.15 2.6 3.80 6.84 0.0 16.390 16.390  

Kvalifikace

Name Year Rep. N. S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 L E D H Syn Pena Score Total
1. NOVÁK Matyáš
SÜLT Adam
2005
1994
T.J. Sokol Kampa - TRA
T.J. Sokol Kampa - TRA
A 3
3
1.5
1.5
2
2.5
1.5
2
3
 
2
 
2.5
 
2.5
 
2.5
 
3
 
0.5
 
7.60
3.10
11.6
4.7
9.55
3.75
17.06
7.52
0.0
0.0
45.810
19.070
45.810  
 
2. FENCL Filip
HOPFGARTNER George
1999
2002
T.J. Sokol Kampa - TRA
T.J. Sokol Kampa - TRA
A 2.5
2.5
2
3
2.5
 
1.5
 
2.5
 
2.5
 
1.5
 
1.5
 
3.5
 
3
 
1
 
7.60
1.45
6.0
2.2
9.15
1.80
18.50
2.88
0.0
0.0
41.250
8.330
41.250  
 
3. MRÁZ Matouš
HETEŠ Daniel
2006
2006
T.J. Sokol Kampa - TRA
TJ Aero Odolena Voda
A 3
3
2.5
2.5
3
2.5
 
3.5
 
3
 
2.5
 
3
 
3
 
 
 
 
 
 
2.15
5.70
3.4
7.2
2.80
7.70
5.12
14.66
0.0
0.0
13.470
35.260
35.260  
 
4. NOSEK Martin
POVÝŠIL Radek
2006
2004
Trampolíny Liberec
Trampolíny Liberec
A 3.5
3
2.5
2.5
3.5
3.5
3
 
4
 
4
 
3
 
3
 
 
 
 
 
 
 
5.35
2.10
6.3
2.9
7.65
2.70
8.60
5.12
0.0
0.0
27.900
12.820
27.900  
 
5. KŘIVANEC Max
VĚCHET Pavel
2005
2002
T.J. Sokol Kampa - TRA
Trampolíny Liberec
A 1.5
3.5
2
 
3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2.35
0.65
3.0
1.7
2.90
1.00
5.18
1.46
0.0
0.0
13.430
4.810
13.430  
 

_TEST

Test

Name Year Rep. N. S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 L E D H Time Pena Score Total
1. TEST TEST 2010 TRA 0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
20.00
19.80
0.0
0.0
2.75
9.80
0.000
0.000
0.0
0.0
22.750
29.600
29.600  
 
2. TEST TEST 2010 TRA 0
4
0
4
0
4
0
6
0
8
0
6
0
8
0
6
0
9
0
4
0
3
20.00
13.80
0.5
5.5
0.05
0.00
0.005
0.000
5.5
0.0
15.050
19.300
19.300  
 
TEST TEST 2010 TRA  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 






0.000